KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14076133
nr 1407 6133
Pastell
Carl Brandt. Signerad, daterad -94, man i eka. Motivet: 18x48, yttermått inklusive ram: 35x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:20:36
100 kr
150 kr
200 kr